QUAY B.H.U. Sp. z o.o. autoryzowany dystrybutor firm zaopatrzenia technicznego poszukuje do swojego oddziału we Wrocławiu kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY   (Wrocław)

Obowiązki:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
    ·         przyjmowanie i realizacja zamówień
    ·         bieżąca współpraca z powierzonymi klientami
    ·         przygotowanie ofert handlowych
    ·         doradztwo techniczne dot. oferowanych produktów
    ·         wystawianie faktur sprzedażowych
    ·         czynności administracyjno-biurowe związane z obsługą Klientów
    ·         przygotowywanie oraz sprawdzanie towarów do wysyłki

Wymagania:

  • ·         min. wykształcenia średniego (studenci ostatnich lat studiów mile widziani)
    ·         wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    ·         samodzielności i dobrej organizacji pracy
    ·         czynnego prawa jazdy kat. B (praca w biurze i terenie)
    ·         dyspozycyjności
    ·         znajomości obsługi komputera
    ·         mile widziana znajomość branży
    ·         mile widziana znajomość j. obcego

Oferujemy:

  • ·         stabilne zatrudnienie
    ·         atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    ·         możliwość rozwoju zawodowego
    ·         stałe wsparcie ze strony przełożonego
    ·         szeroki zakres szkoleń
    ·         odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

CV + list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych prosimy przesłać na maila: kschmidtke@quay.pl z dopiskiem Specjalista / Wrocław.

Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się tyko z wybranymi osobami.
Wysyłając zgłoszenie na w/w maila lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do QUAY BHU  Spółka z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez QUAY BHU  Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ul. Karpia 22, 61-619 Poznań.

RODO