Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kompleksowe zaopatrzenie techniczne

tel. awaryjny 24h: +48 500 117 670

e-mail: zapytania@quay.pl
Firma QUAY B.H.U. Sp. z o.o. powstała 13 lutego 1992 roku i jest prężnie działającą firmą zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jako autoryzowany dystrybutor czołowych producentów łożysk, pasów i narzędzi gwarantujemy dostawę produktów najwyższej jakości oraz fachowe doradztwo.

Z racji na wieloletnie doświadczenie oraz regularną analizę potrzeb Klientów staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę, co między innymi zaowocowało systematycznym wprowadzeniem dodatkowych produktów szeroko pojętej branży przenoszenia ruchu.

Nasz centralny magazyn w Poznaniu w połączeniu z czternastoma oddziałami daje naszym odbiorcom ciągły dostęp do ponad 33 tysięcy pozycji asortymentowych.

Nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę, natomiast wdrożony system zarządzania jakością (certyfikat ISO 9001:2008) potwierdza wysoki poziom oferowanych przez nas usług i produktów. Aby ułatwić Państwu dostęp do naszej oferty stworzyliśmy Portal dający możliwość szybkiego sprawdzenia stanów magazynowych oraz składania zamówień.

Wyszukiwarka produktów

| Wszelkie prawa zastrzeżone © QUAY.pl 2014

Webster-Studio.pl